Powrót do strony głównej


MIESZANKI, KOMPONENTY, MASZYNY DO PRODUKCJI ARTYKUŁÓW GUMOWYCH


Warunki współpracy

Firma GUMEXIM zobowiązuje się do dostarczania mieszanek zgodnych z zamówieniem odbiorcy. W zamówieniu należy określić rodzaj i parametry zamawianych mieszanek. Zamówienia prosimy przesyłać pod adres e-mail: biurogumexim@gmail.com

Odbiorca zobowiązuje się do zbadania mieszanek w ciągu 3 dni roboczych od dnia dostawy oraz do zapłacenia za wystawioną fakturę nie później niż do dnia ustalonego na fakturze. Zapłata za fakturę przyjmowana jest wyłącznie w postaci przelewu na konto:
CITIBANK 27 1030 1582 0000 0008 5256 6019

Kolejne dostawy będą realizowane wyłącznie po zapłaceniu ostatniej faktury.

Nowi klienci zainteresowani współpracą otrzymują towar po opłaceniu faktury proforma.

Informujemy jednocześnie, że ustalone typy mieszanek objęte są warunkami gwarancji przydatności, w ramach której kupujący ma prawo zwrócić zakupiony towar do trzeciego dnia roboczego po dostawie, na nasz koszt, jeżeli towar nie spełnia ustalonych w zamówieniu warunków. Po tym terminie zwroty mieszanek traktowane są jako zwykły odbiór mieszanek zwulkanizowanych i obciążone zwyczajowymi kosztami netto - 450 zł/t (płatność przy odbiorze).

Dostarczane przez nas mieszanki, zwłaszcza mieszanki specjalistyczne (NBR, EPDM, CR, ACM, FKM i podobne), powinny zostać przez odbiorcę przebadane w celu potwierdzenia oczekiwanych właściwości.

Uwaga na nie dającą się wykluczyć możliwość występowania ciał obcych lub części zwulkanizowanych w niektórych mieszankach. Za ewentualne szkody tym spowodowane firma GUMEXIM nie odpowiada.

Gumexim
Bogusław Paciorkowski
Urszulin 10
05-825 Grodzisk Maz.
NIP: 529-000-22-79
tel: 602-275-181
biurogumexim@gmail.com